Anasayfa
Kullanıcı Adı                   Parola
ÜYE GİRİŞİ Beni Hatırla

Portal Hakkında

www.egsd.com.tr Hakkında ; 

İletişimde teknolojinin yoğun kullanımını sektörümüz için avantaj olarak değerlendiren yönetim kurulumuz tekstil-hazır giyim moda sektörünün her dalını kapsayan  “  e – ticaret portalı “nı hayata geçirmeye karar vermiştir.
Fason atölyelerdeki gözden kaçan atıl kapasite ile hazır giyimcileri buluşturma konusundan hareketle   Derneğimiz tarafından hayata geçirilen e-ticaret portalı ; günümüzün artan rekabet koşullarında çağa uyum sağlayarak hızlı ve doğru iletişim sonucu hızlı servis sağlamanıza ve almanıza; ayrıca yeni tedarikçiler ve müşterilere ulaşmanıza olanak sağlayacak bir platform olacaktır.
Firmaların kendilerini ,daha geniş kitlelere daha az maliyetle tanıtabilmesi e-ticareti kısa zamanda birçok sektörde cazip kılmıştır. Bu bağlamda dünya pazarında  e-ticaret işlem hacminde hızlı bir artış gözlemlenmektedir. Bu artıştan pay alabilmek ve üretiminiz yanı sıra pazarlamanıza da destek sağlamak üzere hazırlanan   e- ticaret portalımızda bir yandan ihtiyaç duyduyunuz malzeme ve hizmet kalemlerine hızla ulaşırken diğer taraftan firmanızın görsellerini yayınlayarak kendi kataloğunuzu yaratabilmeniz mümkün olacaktır.

Portala Kayıt  ;

www.egsd.com.tr e- ticaret portalına Ege Giyim Sanayicileri Derneği üyesi olan firmalar kayıt yapabilirler. Dernek üyesi olmayan firmalar Derneğimize başvuruda bulunarak kayıt şartları hakkında bilgi edinebilirler.

Firmalar, kendi şifrelerini belirleyerek , kayıtlarını sayfadaki Yeni Üye bölümünden kendileri yapmaktadırlar. Firmaların kendileri için oluşturacakları Yönetim sayfasından , irtibat bilgileri, firma hakkında detaylı bilgiler, fotoğraf, logo ve ilan bölümünde belirtmek istenen iş tanımlaması ( aranan ya da sunulan hizmet ) yapılabilmektedir. Firmalar kendi oluşturdukları sayfalarının yönetimini kendileri yapmaktadırlar. Firmanız ile ilgili sunmak istediğiniz tüm bilgilerin, güncellenmiş ürün görsellerinizin sayfanızda yer alması diğer firmalar ile iletişiminizde önemli bir unsur oluşturmaktadır.


Reklam kategorileri  ;

Sektörde faaliyet gösteren her firmanın yer alabileceği  portala reklam vermek isteyenler için de ayrı alanlar tahsis edilmiştir.

Hedef kitleye E-portalımız aracılığı ile ulaşmak isteyen firmalar sayfanın içerisindeki çeşitli reklam alanlarından yararlanabilmektedirler. Kategoriler ve fiyatlandırmalar hakkında detaylı bilgi edinmek isteyen firmalar Derneğimize ulaşabilirler.

Reklam verenlerin hakları ;

Hedef kitleye doğrudan ulaşmanızı sağlayacak e-ticaret portalımızda 3 aydan başlayan  banner reklamı yayınlama imkanları vardır. 

Derneğimizin kurumsal web sayfasından e-ticaret portalımıza yönlendirme yapılacaktır.
Firmanızın web sayfasından portala link verilecektir.

İşlerinizi kolaylaştıracak  projede yer almanız  e- ticaret sitemize de güç katacaktır.

© 2022 EGE GİYİM SANAYİCİLERİ DERNEĞİ
Tel: +90 (232) 446 46 93
Neo Tasarım Hizmetleri